Kožený obojek černý s červenou plstí s okem

DS007044

New product

Elegantní černý obojek s červeným orámováním hned jasně určí, kdo tu má poslouchat. Čisté linie obojku potěší vaše oko, zatímco příjemná plsť samotného nositele.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 loyalty point that can be converted into a voucher of 0,20 Kč.


125,00 Kč S DPH

-50%

Pred 250,00 Kč

Doručení: 3 - 6 týdnů

Add to wishlist

Tabuľka dát

MateriálKov, Kůže, Textil
Vhodné proZačátečník, Pokročilý, Hravé, Páry, Expert, S/M, Tvrdé SM, Soft SM
Vhodné pro alergiky naSilikon, Lékařský silikon, Gel, PVC, Latex, Plast, Materiály napodobující lidskou pokožku, Koženka, Vinil, Typy dřeva a bylin, Peří
VlastnostiDesign, Ohebné, Snadné nasazování, Vyměkčené, Český výrobek
Šířka5-6 cm
Obvod30 -35 cm, 35 - 40 cm, 40 - 45 cm
PevnostVysoká
ZapínáníPřezka

Detaily

Je-li váš domácí mazlíček dostatečně poslušný, určitě si zaslouží odměnu. Posilte erotický náboj vašeho vztahu i vzájemné propojení – stačí na způsobný krk připnout pěkný obojek. Kožený obojek černý s červenou plstí s okem jistě vyhoví i těm největším nárokům.

Pevný obojek tvoří dva k sobě připevněné řemínky, užší na širším. Jejich jednotnost spojuje i stejné červené podbarvení, způsobené červenou plstí v podkladu obojku. Ta má nejen estetický efekt. Na dotek je totiž velmi příjemná a ochraňuje citlivou kůži krku, zabraňuje možným oděrkám a zraněním. 

Naopak odolná kůže na povrchu udržuje tvar obojku po dlouhou dobu a propůjčuje mu příslib drsnosti. Kožený obojek černý s červenou plstí s okem je pevně prošitý. Oko ve tvaru D-kroužku zajišťuje, že připnuté vodítko vyvíjí stálý tlak a nijak se neprotáčí. 

K upevnění obojku slouží přezka. Můžete si jej nastavit podle svých potřeb, na délku od 32 do 41 centimetrů. Přezka, stejně jako ostatní kovové součásti obojku, jsou v lesklé stříbrné barvě.

Tyto kožené obojky dělá český výrobce Blackred už několik let. Ruční zpracování zajišťuje nejen kvalitní výrobek, ale také úplný originál v každém obojku. 

Tip pro používání: Obojek není vhodný k zavěšování. Snažte se vyhnout i přílišnému utažení. Pro delší výdrž obojku je dobré jej pravidelně ošetřovat přípravky určenými na péči o kůži. Snažte se, aby se na obojek nedostala voda, jinak ji okamžitě otřete vlhkým hadříkem. Plstěnou stranu můžete jemně vyčistit, s minimálním množstvím vody a bez drsných nástrojů. Po čištění nechte úplně vyschnout. Obojek uložte na místo, kde je stálá teplota, minimální vlhkost a nesvítí sem sluneční paprsky.

Príslušenstvo