Erotická hra - Kostky Láska je hra CZ

DS001773

Nový produkt

Jestliže Váš sexuální život zevšedněl, je třeba ho trochu popostrčit. Pořiďte si hrací kostky, která Vám přichystají mnoho krásných zážitků. Stačí jen hodit a řídit se podle

Více informací

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


69,00 Kč S DPH

Doručení: 3 - 6 týdnů

Přidat na seznam přání

Více informací

Slavný citát „Kostky jsou vrženy“ nyní přichází i do vašich ložnic. A to v podobě dvojice hracích kostek s názvem Láska je hra. Oživte snadno své postelové aktivity.

Hra se založena na zcela jednoduchém základu. Balení obsahuje dvojici hracích kostek. Jedna z nich je popsána činnostmi a druhá vás odkáže na určité místo partnerova těla.

Kostky „Láska je hra“ jsou vyrobeny z fotoluminiscenčních materiálů, tzn. po nasvícení jsou dobře viditelné i ve tmě. Stačí je tedy ponechat krátký čas pod intenzivním světlem a kostky se sami „nabijí“.

Kostky „Lásky je hra“ jsou samozřejmě vynikajícím zpestřením intimních chvilek, které ale mohou pomoci i začínajícím, nebo poněkud stydlivým párům v milostném poznávání jeden druhého.

Jsou také vhodným zpestřením milostného života pro všechny, kteří si tuto zábavnou a sexy hru zakoupí, případně jsou skvělým životabudičem jakékoliv upadající zábavy. Přineste kostky na párty a uvidíte, jaké dělají zázraky. Kostky nezkazí žádnou legraci.

Jak hrát

Doporučujeme hru obohatit dobrým šampaňským a mísou laskomin, romantickou atmosférou, vonnými svíčkami, sexy prádélkem a napuštěnou vanou. Kostky jsou voděvzdorné.

Jednoduše hodíte kostkami a řídíte se „padlými“ úkoly. Jelikož výběr místa a činnosti je zcela náhodný, mohou vzniknout i zcela nečekané situace např. masírovat bříško, šimrat zadeček apod. Případně pokud se chcete s partnerem spravedlivě podělit, můžete každý vrhnout jednou kostkou. V tom případě ponesete kolektivní vinu za „padlé“ úkoly.

Pravidla

Fantazii se meze nekladou. Hra se v podstatě řídí jediným pravidlem: Držet se hozených pokynů. Samozřejmě je přípustná jakákoliv úprava pravidla a jakékoliv variace. Každopádně vám můžeme zaručit, že s kostkami „Láska je hra“ se nikdy nudit nebudete.   

Balení obsahuje

  • 2x hrací kostka s popisky
  • Kopec legrace
  • Chvíle napětí