Latexový vak Zobrazit větší

Latexový vak

DS002215

Nový produkt

Latexový vak vám nad vaším protějškem poskytne dokonalou převahu. Zatímco se uvnitř bude pěkně potit, vy máte k dispozici celou hlavu.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 38 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 38 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 7,60 Kč.


3 819,54 Kč S DPH

Doručení: 3 - 6 týdnů

Přidat na seznam přání

Parametry

Velikost prádlauniverzální
BarvaČerná

Více informací

Latexový vak nepropustně uvězní každého vašeho neposlušného partnera. Jakmile jej do vaku zapnete, není úniku. Vysvobodit ho budete moci zase jenom vy, bude vám tak absolutně odkázaný na milost a nemilost. To všechno díky zipu, který můžete zapínat a rozepínat jenom zvenku.

Nechte vašeho miláčka pořádně se zapotit. Latexový vak obejme celé jeho tělo až ke krku do své gumové náruče. Černý vak ještě umocní pocity vaší dominance, jakmile jej úplně zapnete a znemožníte tak používání končetin. Nyní máte k dispozici jeho nebo její ústa, která se mohou postarat o orální uspokojení nebo zcela ztichnout díky roubíku. Zbytek je jen na vaší fantazii a touhách.

Pružný materiál schová menší i větší postavy, stačí se umět poskládat. Vak měří na délku 170 centimetrů a zip má 52 centimetrů.

Latexový vak je na rozdíl od ostatních latexových kousků poměrně široký, přesto doporučujeme ulehčení jeho navlékání. Než do něj vy nebo vaše polovička vklouznete, na vnitřek naneste trochu pudru na latex nebo silikonový lubrikant.

Tipy pro používání: Protože je latex materiál náchylný k poškození nešetrným zacházením, dejte si pozor na dlouhé nehty nebo jiné ostré předměty. Pokud bude na vaku po rozbalení více ochranného pudru, jednoduše jej přeleštíte přímo na těle nebo úplně rozložený za pomoci speciálního lesku na latex. Pro vyčištění jej vymáchejte z lícové i rubové straně ve vlažné vodě, do které můžete přidat jemný čisticí prostředek. Hadříkem setřete všechny nečistoty a vymáchejte v čisté vodě, vysušte ručníkem a zavěšený nechte uschnout. Uložte jej ideálně do pytle na šaty, samostatně od ostatních věcí. Můžete jej i pověsit, v tomto případě nepoužívejte kovová ramínka.