Erotická hra - Chilli Pikantní zotročení

DS001747

Nový produkt

Překvapte svou lásku a udělejte jí radost k Valentýnu tím nejpikantnějším dárkem. Nová erotická hra Chilli Pikantní zotročení je skvělý způsob, jak vnést do Vašich ložnic trochu n

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,40 Kč.


212,00 Kč S DPH

Doručení: 3 - 6 týdnů

Přidat na seznam přání

Více informací

Film Chilli, sex a samba zná určitě každý, ale co by jste řekli na to, kdyby se erotické hry z tohoto filmu odehrávaly přímo u vás v ložnici? Zahrajte si s partnerem erotickou hru Chilli - pikantní zotročení a uvidíte sami! 

Nebojte se okořenit váš sexuální život erotickou hrou!
 
Erotická hra Chilli - pikantní zotročení, bývá často kupována pro novomanžele, nebo zamilovanými páry. Láska však prochází žaludkem, ne? I po pár letech vztahu, můžete do vašich sexuálních hrátek přidat nové přísady a trošku je okořenit! Tato erotická hra, oblíbená po celé Evropě, vám pomůže, jak na to! Stane se tak takovou malou kuchařkou, do vašich ložnic. 
 
Jak hra funguje?
 
Díky erotické hře, Chilli - pikantní zotročení, zažijete pěkně žhavý týden. No možná po jejím dohrání i inspiraci do budoucích dnů. Hra spočívá v tom, že musíte zaplnit hrací desku jejími kartičky s erotickými úkoly. Že jde jen o sex? Omyl! I tato erotická hra má svého vítěze a to toho, kdo splní všechny úkoly a zaplní tak prázdná políčka. Pokud jste vy, nebo váš partner soutěžíví, určitě vás to ještě více nažhaví k plnění úkolů. Díky erotické hře si tak užijete adrenalin ze souteživosti, poznáte partnera ještě více z jeho intimní stránky a prožijete noci plné slasti, s nezapomenutelnými sexuálními zážitky.
 
Pro koho jsou tyto erotické hrátky vhodné?
 
- pro všechny páry starší 18ti let
- dárek pro novomanžele 
- dárek na Valentýna, či k výročí, nebo jen tak, jako překvapení pro vašeho partnera
 
Co vám erotická hra přinese?
 
- nevšední sexuální zážitky 
- souteživost, adrenalin a vzrušení 
- žhavý týden, plný erotických hrátek, kdykoliv, kdy se vám zamane si zahrát 
- oživení milostných vztahů 
- poznání partnera do hloubky po intimní stránce 
- a mimo jiné i zábavu a radost
 
Tato hra rozhodně není pro děti, ale to neznamená, že i dospělí by si neměli hrát! Užijte si svůj týden lásky a nezapomeňte, že rok má hodně týdnů k možným erotickým hrám!