BDSM

BDSM pomůcky vás potěší v ložnici. Využijte pouta, stuhy nebo provazy pro vaše BSDM hrátky a zajistěte si nadřazenost nad vaším partnerem. Nezapomeňte, že BDSM má svoje hranice, tak si neubližte... jen tošku... :)

BDSM Počet produktů: 24

Podkategorie

 • Obojky

  Dveře do světa BDSM

   

  Ve světě BDSM patří obojky k velmi oblíbeným rekvizitám. Používají se nejen jako erotická pomůcka, ale také jakožto velmi hluboký symbol, který vyjadřuje silný vzájemný vztah.

  Ostatně historie obojků je velmi dlouhá. Nosili je již otroci, a to se shodným významem. Obojek dával najevo absolutní podřízenost a ten, kdo jej otrokovi nasadil, nad ním měl moc. Posun, který však nastal v tomto pojetí obojků, tkví především v tom, že současní otroci obojky nosí naprosto dobrovolně.

  Při objednávce obojků zvažte nákup vodítkapout, roubíkůbičíků, plácaček a důtek.

  Tyto doplňky se vyrábějí z různých materiálů. Jedním z nejpopulárnějších je určitě pravá kůže. Vzhledem k rozmanitosti jejich provedení ovšem rozhodně nejsou vhodné pouze na hrátky v ložnici. Obojek může mít podobu řetězu i bižuterního řetízku. Subtilní něžně vypadající obojky se hodí i na běžné denní nošení jakožto vyjádření vztahu subíka či subinky a jeho či jejího pána nebo paní.

  Jedná se tak o lehce pikantní hračku, která do světa BDSM může uvést i ty naprosto nezkušené. Může se stát ve vašem pojetí lákavým příslibem činů budoucích.

   

  Vášeň nejen v kůži

   

  Námi dodávané kožené obojky jsou dostatečně pevné a odolné, vyrobené z kvalitních materiálů. Současně jsou velmi jemné, při zpracování byl kladen důraz na pohodlí. Jsou příjemné na nošení a po připnutí nikde netlačí, ani neškrtí. Před koupí je ale nutné si zkontrolovat, zda netrpíte alergií na vybraný materiál, což se týká zejména latexu.

  Kvalitní zapínání je odolné a spolehlivé, nehrozí vám tak, že by se otrok mohl z dráždivého sevření obojku sám vyvléknout.

  Pro zajímavé zpestření partnerských hrátek si v široké nabídce obojků vyberou jak začátečníci, tak i pokročilí vyznavači BDSM. Běžnou údržbu kožených obojků je možné provádět jeho otřením čistou vodou, žádnou další péči není nutné těmto produktům věnovat. Před cíleným namáčením je však nutné tyto výrobky chránit.

  V nabídce zároveň najdete i méně obvyklé obojky kovové, které působí velice luxusně a netradičně. Vybírat na současném trhu můžete i mezi obojky látkovými nebo vyráběnými z PVC.

 • Lana

  Odvažte se u vázání 

  Svazování patří mezi ty nejběžnější praktiky BDSM a leckdy se objevuje nejen jako součást poněkud specifických hrátek.

  Zpestřit si chvíle strávené v ložnici touží stále více párů. Svazování tak vůbec nemusí spadat do sado maso hrátek, natož být jakkoli bolestivé. Zůstává praktikou, která má v sobě pikantní příchuť a jemně balancuje na hraně toho, co je pro většinu lidí obvyklé a ještě stále v sexu přípustné.

  Míru si při svazování určujete sami. Vždy vám tato činnost umožní prožít zcela nové a netušené, základním prvkem je zejména odevzdání se. Svazování může být dokonce spíše symbolické, jestliže svůj protějšek nemíníme zcela zbavit volnosti. A BDSM lana jsou k tomu jako stvořená.

  U libovolného typu úvazu je nutné myslet na bezpečnost svazovaného, nikdy proto nevážeme partnera v submisivní roli za krk. Základem bezpečných hrátek je určitě i komunikace, pečlivá kontrola a samozřejmě vždy nůžky či nůž v pohotovosti pro případ problémů. A to i tehdy, když určité zkušenosti máte.

   

  Mnoho tváří bondage 

  Pro použití provazů jsou ostatně na místě, jinak si můžete v soukromí své ložnice vyzkoušet nejprve decentní znehybnění například za pomocí šátků nebo pout. Lana mohou být ze syntetického materiálu nebo přírodní, bavlněná. Bavlna jakožto materiál je příjemnější na dotek, tolik nedře. Provazy se vyrábějí také jutové či konopné.

  Odlišnou kategorii pak představuje bondage estetická. Zde je účelem vyjádřit krásu jednotlivých úvazů a podtrhnout jimi určité partie lidského těla a jejich erotické vyzařování. Lidské tělo v úvazu se může stát bezmála uměleckým dílem. Toto umění je rozšířeno zejména v Japonsku, stále více příznivců si ale získává také v Evropě.

  Většinou dekorativní svazování už ale nepatří do erotických praktik, protože použité techniky jsou poměrně komplikované. Takzvaná japonská bondage vyžaduje nemálo zručnosti a trpělivosti.

 • Vodítka
 • Klapky
 • Svorky
 • Masky
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 24 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 24 položek